VERSACE 4

19/11/2019

VERSACE IV -

Barok ve modernitenin en zarif birleşimi VERSACE, klasik sanat ve modernliğin eşsiz zarif birleşimini temsil ediyor. Bu estetik ilke, yeni VERSACE IV duvar kağıdı koleksiyonunda da yer alıyor; koleksiyonun altı teması, bu eşsiz markanın DNA'sının sembolik bir yorumunu temsil ediyor.

Koleksiyonun Temaları:

La Scala del Palazzo
Versace Sarayı'nın görkemli mermer merdiveninden esinlenen bu seri, mimari dekoratif unsurların zarif kombinasyonu ve sofistike renk paleti ile büyüleyici.

Barocco Metallics 
Barok çiçek izleri ve akantuslara sahip ikonik motifler yanardöner tonlarda ve çağdaş ayna efektlerinde bırakır: saf zerafet ve kusursuz Versace.

Heritage,
Bu lüks, şakacı, hafif yürekli duvar süsleri, özel çekiciliğini ince çiçek dekoratif unsurlarından ve sade renk düzeninden alıyor.

Découpage Le Coupe des Dieux,
Akantus yaprakları, çiçek izleri ve hayvan motifleri: Bu çarpıcı seri, “en iyi Versace ikonografisini” bir araya getirmek için kendine has bir dekupaj tekniği kullanıyor.

Barocco Kuşları
Egzotiklik, zengin renkliliğin karşısına çıkıyor: bu serideki tüm baskılar, tropik cennet kuşlarını, Versace'nin karakteristik özelliği olan altın barok ayrıntılarla birleştiriyor.

Eterno
Bu aralığın ince kıvrımlı sarmaşıkları ve ahşap dekorları, Villa Versace parke döşemesinin geometrik balıksırtı deseninden ödünç alınmıştır - zengin koleksiyona modern ve zamansız bir görünüm kazandırır.